Hakkımızda
Gül Pano Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti. Türkiye’nin köklü ve önde gelen elektrik pano üreticisi olmak için çıkmış olduğu bu yolda güçlü üretici firma konumuna ulaşmayı başarmıştır. 1993 yılında 180 m2 küçük bir atölyede aile dayanışması ile başlayan üretimimiz bugün, 6000 m2’lik bir tesiste, 100 kişilik uzman ekibimiz ile büyük bir aileye dönüşmüştür. Bugün ürünlerimiz ve hizmetlerimiz başta Türk Cumhuriyetleri olmak üzere 20 ülke üzerinde kendini ispat etmiş durumdadır. Şirketimiz, Avrupa ve Asya kıtaları üzerinde ihracat yapabilmek adına bu kıtalarda istenen CE ve EAC belgelerini almış olup, IEC ürün standartları çerçevesinde Kema-Dekra onaylı 61439-1/2 tip testi, P&P onaylı 60068-3-3 sismik test, LVT onaylı 61439-1/2 form 4-b, 61641 iç Ark testi ve 10 farklı ürün grubumuz için 62208 boş muhafaza belgelerimiz bulunmaktadır. Yerli üretime önem veren firmamız %91 yerlilik oranı ile Yerli Malı belgesini bünyesinde bulundurmaktadır. Gül Pano markasıyla birlikte hem Türkiye’de hem de yurt dışında bireyleri ve endüstriyel tüketicileri farklı ihtiyaçlara hitap edebilen ürünler üretme özelliği ile ön plandadır. Şirketimiz Türkiye ve Uluslararası pazarlar için aynı kitlede ürünler sunmaktadır.

Gül Pano İle Modüler Pano Çeşitlerini Keşfedin
Gül Pano’nun modüler elektrik pano ürün yelpazesi, evinizde ya da yüksek kaliteli ticari kurulumlarda olsun, her gereksinimi karşılayacak bir tarza ve şekle sahiptir ve üstün kalite sunar. Tasarım ve İnovasyon ile tanımlanan Gül Pano Elektrik, kullanıcılarından çok fazla takdir almış teknolojileri benimsemiştir. Elektrik performansı vermeyi seven Gül Pano Elektrik bu anlamda ürettiği kendi imalatı olan dikili tip pano, sıva altı pano, sıva üstü pano, harici tip pano, gemi tipi pano, piyano tipi pano ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır..

Deneyim
Tam 26 yıldır sektörün köklü firmalarından biri olan firmamız kendi imalatlarını üretmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Panolarımızda, Kema-Dekra onaylı 4000A-100kA’lik Tip Testi belgemiz mevcut bulunmaktadır.
Günümüz teknolojisi gelişimde ve değişimde hızlı akış sağlamaktadır. Bu hızlı akış, bize müşterilerimizin ihtiyaçlarını, isteklerini ve eleştirilerini dikkate alarak kalitemizi yükseltmemize neden olmuştur. Gül Pano Elektrik, özel üretimlere cevap verecek uzman kadrosuyla hizmetinizdedir. Projelerden, isteklerinize özel üretimlere kadar denizcilik sektörü başta olmak üzere her sektöre yönelik panolarımız bulunmaktadır. Gemi tipi panolar ve özel konsollar da firmamız tarafından imal edilebilen panolarımızdandır.

İşimize Güven Bizim İçin Önceliklidir
Ürünlerimiz yüksek kalite standartlarında üretilmiştir ve tüm düzenleme ve güvenlik normlarına uygundur. Kısacası, ISO Sertifikasına sahibiz. Ayrıca, müşteriye teslim etmeden önce ürünün kalitesini sağlamak için en son test yöntemlerini kullanıyoruz. Ve şirketin en son sağlanan envanter kayıtlarına güvenin, referanslarımızı kontrol etmeyi de unutmayın.

Varlığımız
Şirketimizin 6000 metrekarelik fabrikasının imalat parkurunda CNC Abkant’tan, CNC Punch’a, Otomatik Boyahane Tesisi’nden ve Conta Dökme Makinaları’na kadar her türlü donanım ve teknoloji mevcuttur. Eğitimli, kendini sürekli geliştiren, uzman ekibimiz ile büyüme bilincindeyiz. Bu bilinçle mevcut kadromuzu korumak ve geliştirmek bizim için önemlidir.

Şirket olarak yaptığımız tüm yatırımların ve imalatların Türkiye sanayisine katkı olduğunu bilerek çalışıyor ve yaptığımız işi sadece kendimiz ve müşterilerimiz için değil ülkemiz için de geliştiriyoruz. Bu konuda yeni ürettiğimiz modüler pano tarzlarında oldukça iddialıyız. Kalite’nin, Şirketimize müşterilerimizin güven ve sadakatini sağlamayı ilke edindik. Bu anlamda çalıştığımız ve gelecekte çalışacağımız her müşterimize hizmet etmek bizim için onur ve gurur kaynağıdır…